נעים להכיר

ברוכים הבאים, שמי ענת זיו, בעלת סטודיו שמשלב בין עיצוב גרפי ועיצוב פנים.

מזה כ-3 עשורים שאני עוסקת בגרפיקה, ולפני כעשור הגשמתי חלום נוסף שלי וסיימתי לימודי עיצוב פנים במכללת קווים, כך נולד הסטודיו שלי שמחבר את כל מה שאני אוהבת ויודעת לעשות במקצועיות. אני אוהבת צבע, צורה ואסתטיקה. שהשילוב ביניהם הוא הייחודיות שלי.

בזכות היכולות שלי אני מעניקה לכם את המענה המלא – 360 מעלות לכל צרכי העסק או הבית הפרטי.

אני אוהבת לעבוד עם אנשים ולראות כיצד רעיון הופך למציאות.                                                                      לאהוב מקצוע ולעבוד בו במקצועיות ובמיומנות זו זכות.

icon profil

כמעצבת פנים, כל עבודה שאני מבצעת היא יצירה מקצועית, עם דגש על הרמוניה, פונקציונאליות, אסתטיקה ורמת גימור גבוהה. חשוב לי לספק את "החלום" של הלקוח תוך עמידה בתקציב, מציאת פתרונות אסתטיים ופרקטים בעלויות נמוכות, עם שימת דגש על כך שהלקוח ירגיש שהוא "שותף" מלא בהבטחות ובבחירות.

כבת לנגר נחשפתי שנים רבות לעולם הנגרות, חשיפה זו נטעה בי הבנה גדולה בפרטי נגרות,                                חשיבה יצירתית והכרת חומרים.

icon profil

כמעצבת גרפית, אני "יוצאת" עם הלקוחות שלי לתהליך מופלא, התהליך מתחיל בתשאול, תחקיר וסקיצות. כך נולד ה"בייבי" שלהם…הלוגו. מזל טוב!   משם, אנחנו ממשיכים לשלב הטיפול, טיפוח ופיתוח של מוצרים נוספים, שיחד יוצרים מותג מהודק ומדוייק להם. בנוסף, בזכות ההתמחות שלי בעיצוב פנים, אני נותנת מענה ממותג למראה בית העסק, בהתאמה לשפה הגרפית המיתוגית.

עם נראות ממותגת, מהלוגו ועד עיצוב בית העסק …התוצאות לא יאחרו להגיע אליכם.

profile

מה זה
עיצוב פנים

כל אחד שנמצא בשלב רכישה, שיפוץ, עיצוב או שינוי במקום מגורים או עסק, שואל את עצמו למה בעצם צריך מעצב? האם זה כדאי? האם זה יקר? מה הערך המוסף שנותן מעצב?

היתרונות בליווי פרויקט ע"י מעצב הם רבים וכוללים בן היתר : מקצועיות, חדשנות, רעיונות ופתרונות יצירתיים, הכרת חומר גלם, בעלי מקצוע ייחודיים, חסכון כספי והקפדה על פרטים קטנים כגדולים היוצרים הרמוניה מושלמת לחלל.

השילוב בין הבנת צרכי הלקוח, להיכרות עם נושא השיפוץ ובעלי המקצוע, יחסוך ממכם הלקוחות, את כל ה"כאב ראש" הכרוך בתהליך של עיצוב / שיפוץ הנכס.

בסיום הפרויקט, כשמתקבלת התוצאה הסופית, ניתן לראות מייד את "מגע היד המקצועית" והביצוע האיכותי, שאליהם ניתן להגיע רק בעזרתך הניסיון הרב שצבר מעצב מנוסה.

עיצוב הפנים הוא זה שיצור התאמה מושלמת, בין המבנה לחללים הפנימיים שלו, לאנשים החיים בו או עובדים בו.

מה היא
תדמית גרפית

תדמית גרפית יוצרת את הזהות החזותית שלכם.

היא מורכבת בראש ובראשונה מהלוגו שלכם, מצבעוניות מסויימת, מפונטים (גופנים), מתמונות ו/או מאיורים.

ככל שתדמית גרפית תהיה מקצועית, איכותית ומותאמת לכם ולעסק שלכם, כך היא תועיל לעסק, תטמיע את חזותה בתודעת הלקוחות ותקדם אותו יותר.

כולם יודעים היום על חשיבותו של העיצוב והתדמית, ואין ספק כי כולם כבר מעוניינים.

אם תחשבו על חברות גדולות ומפורסמות שאתם מכירים, שימו לב שתמיד יקפוץ אל מול עיניכם – הלוגו, הצבע, תמונה מאפיינת וכו'.

סגירת תפריט